Шановні мешканці району!

     Інформую вас, що район забезпечений вакциною для профілактики дифтерії як дитячого, так і дорослого населення. Вакцинація проводиться у будь-якому медичному закладі КНП «ІЦПМД», але бажано йти до свого сімейного лікаря. У вихідні дні працюють чергові кабінети в АЗП-СМ м. Іршава, Довге та Кушниця. За п’ятницю, суботу та неділю в АЗП-СМ  м.Іршава проведено 59 вакцинацій. А за вихідні 26.10 та 27.10 2019 р. у чергових кабінетах району проведено 49 вакцинацій.

        28.10.2019 року по рознарядці район отримав  ще 4640 доз АДП-м. Проте вакцина, як завжди по 10 доз у флаконі. Тому бажано, щоб на щеплення було більше  людей, ніж 1-2, щоб не було великого «розливу».

      Також хочу поінформувати, що із закінченням загальної вакцинації від кору по школам, робота проводитиметься і в подальшому, та  в нас відсоток не щеплених дітей в загальноосвітніх закладах ще перевищує 8%. А цього недостатньо для вироблення колективного імунітету. В  загальноосвітніх закладах району необхідно ще довакцинувати буквально 550 дітей, але в загальному по школах ще залишається близько 964 дітей, яких не щеплять у зв’язку з відмовою батьків.

     Ще раз прошу – добре подумайте, ніж відмовлятись. Життя показує, що небезпечні інфекційні захворювання «піднімають голову».

 

Заступник головного лікаря КНП «ІЦПМД»                     Степан Сукович

 

Остання зміна сторінки: 28-10-2019 13:41