Проведено засідання районного штабу з питань запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації і пожежі

     27 грудня під головуванням  першого заступника голови райдержадміністрації Івана Семака відбулося засідання районного штабу з питань запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації і пожежі.

     На засіданні обговорили стан готовності служб району до виконання своїх обов’язків при погіршенні погодних умов в зимовий період 2019 та 2020 рр. та розглянули лист ДПРЧ 5 УДСНС  України у Закарпатській області.

    Начальник відділу з питань цивільного захисту Іршавської РДА Василь Турянин ознайомив присутніх із завданнями, що наведені у протоколі № 8 від 13.12.19 засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС та зауважив, що керівникам підприємств, установ і організацій району та керівникам органів місцевого самоврядування необхідно провести перевірку готовності інженерної, спеціальної і снігоочисної техніки та автомобілів підвищеної прохідності до виконання робіт щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків від них.

В результаті обговорення вирішили:

 З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, при загрозі ускладнення погодних умов:

Відділу цивільного захисту, спільно з Іршавським РВ УДСНС України в Закарпатській області забезпечити переведення в режимі підвищеної готовності, сил і засобів рятувальних служб, організувати цілодобову роботу оперативного штабу для вжиття невідкладних заходів з ліквідації надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути на території району.

Філії «Іршавський Райатодор» спільно з органами місцевого самоврядування забезпечити готовність снігоочисної техніки, до виконання робіт (розчистка вулиць, доріг та тротуарів від снігу і підсипка їх протиожеледними сипучими матеріалами)  для попередження виникнення надзвичайних ситуацій і нещасних випадків.

Щодо листа ДПРЧ № 5, з інформацією виступив начальник ДПРЧ-5 УДСНС Василь Данканич, який сказав, що на даний час підїзні шляхи для проїзду спецтехніки до місць виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій знаходяться в жахливому стані та зауважив про необхідність впливу на керівників органів місцевого самоврядування щодо забезпечення доступу пожежної техніки до місць можливого виникнення пожеж.

     Керівник штабу Іван Семак, сказав, що фахівцям Іршавського РВ УДСНС України в Закарпатській області необхідно підготувати матеріали щодо порушень по розчистці підїзних шляхів для проїзду спецтехніки до місць виникнення надзвичайних ситуацій, які мали місце на території району, по кожному населеному пункту окремо та подати на розгляд комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації

        Заслухавши інформацію з урахуванням обговорення, вирішили:      

З метою безперешкодного доступу спецтехніки до місця виникнення надзвичайної ситуації, органам місцевого самоврядування забезпечити:

   - розчистку підїзних шляхів для безперешкодного проїзду спецтехніки, до житлових будинків мешканців населених пунктів і об’єктів соціальної сфери на випадок виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Рекомендувати керівникам Іршавського РВ УДСНС України та ДПРЧ – 5, УДСНС України в Закарпатській області вживати відповідні заходи впливу до керівників, які не виконують приписів та рекомендацій пожежних інспекторів та не виконуть рішення комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації, оформляти необхідні матеріали та направляти до правоохоронних органів.

 

Остання зміна сторінки: 27-12-2019 14:32