Проведено семінар на тему «Підвищення економічної спроможності Іршавського району»

26 червня, в райдержадміністрації, департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації спільно з Закарпатським відокремленим підрозділом «Центру розвитку місцевого самоврядування», в рамках Програми «U-LEAD з Європою», проведено семінар на тему «Підвищення економічної спроможності Іршавського району». Семінар провели начальник управління стратегічного планування та моніторингу соціально - економічного розвитку департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Любомир Багрій та радник з питань регіонального розвитку Закарпатського ВП ЦРМС Микола Сюсько.

 Участь в заході взяли державні службовці, сільські голови, представники  органів місцевого самоврядування, громадських організацій та КО «Агенція місцевого розвитку «Іршавщина».

Радник з питань регіонального розвитку Закарпатського ВП ЦРМС Микола Сюсько ознайомив учасників семінару з основними напрямами регіональної підтримки в рамках  Програми «U-LEAD з Європою». Окреслив можливості залучення інвестиційних коштів за рахунок різних державних фондів та грантів. Окремо зупинився на процедурі  та механізмі їх отримання, правильності  оформлення проектних заявок та необхідної документації. 

Про кращі розвиткові проекти, реалізовані в області, державну підтримку регіонального та місцевого розвитку розповів начальник управління стратегічного планування та моніторингу соціально - економічного розвитку департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Любомир Багрій. Завдяки семінару, всі присутні отримали корисну інформацію для впровадження ідей на майбутнє. 

Остання зміна сторінки: 27-06-2019 09:26