Проведено нараду з працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації

     20 серпня, керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк провів нараду з працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

   Під час наради обговорили стан роботи з підвищення кваліфікації працівників райдержадміністрації, розглянули питання про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації та основні питання організаційної роботи в апараті райдержадміністрації.

    Керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк проінформував працівникам Іршавської РДА про порядок проходження онлайн-курсу «Взаємодія органів державної влади з громадськістю», метою якого є ознайомити фахівців структурних підрозділів з питань взаємодії з медіа та зв’язків з громадськістю в апаратах органів державної влади із сучасними принципами, стандартами, механізмами та інструментами взаємодії органів державної влади з громадськістю; розвинути їхні навички планування, здійснення та оцінки результатів взаємодії з громадськістю. Водночас курс розрахований на ширшу аудиторію: працівників інших структурних підрозділів органів державної влади, які в своїй діяльності взаємодіють з громадськістю; широке коло осіб (включно з представниками громадськості), зацікавлених у набутті знань про принципи та стандарти взаємодії з громадськістю, що стануть корисними в їхній діяльності.

За результатами навчання учасники зможуть отримаnи сертифікати про підвищення кваліфікації.

За наслідками наради керівник апарату доручив працівникам пройти онлайн-курси підвищення кваліфікації протягом серпня-вересня поточного року.

Остання зміна сторінки: 20-08-2019 18:46