Про подолання наслідків негоди говорили на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

Днями під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Горіна в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному комісії розглянули питання, які стосувались наслідків негоди що пройшла 7 липня 2019 року та завдала значної шкоди народно-господарському комплексу та мешканцям сіл району. Також комісією було визначено, що надзвичайна ситуація природного характеру на території району є місцевого рівня.

Провідний спеціаліст відділу цивільного захисту адміністрації Юрій Химинець ознайомив присутніх з наслідками градобою і повідомив, що найбільш постраждало с. В. Раковець та частково зачепило с. Вільхівку. Зазначив, що на розгляд комісії подано пакети документів на 243 житлові будинки, 4 об’єкти інфраструктури та один об’єкт соціальної сфери. Далі виступив Великораковецький сільський голова Андрій Худа, який запропонував надати матеріальну допомогу 119-ти власникам найбільш постраждалих житлових будинків та малозабезпеченим громадянам. Про наслідки стихії говорили також Вільхівський сільський голова Василь Брич та начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич.

При детальному розгляді поданих документів було встановлено, що по Великораковецькій та Вільхівській сільських радах з 243 будинків найбільш пошкоджено 120, жителі яких дійсно потребують допомоги. Голова комісії Олександр Горін підтримав пропозицію виступаючих щодо надання матеріальної допомоги найбільш постраждалим та малозабезпеченим родинам зокрема через районну програму «Турбота».

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісія вирішила: управлінню економіки, торгівлі та агропромислового розвитку спільно з управлінням містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, ЖКГ, інфраструктури і цивільного захисту райдержадміністрації провести узагальнення інформації щодо нанесених збитків постраждалих дворогосподарств, об’єктів бюджетної сфери, інфраструктури і інших об’єктів державної, комунальної та приватної власності, згідно поданих органами місцевого самоврядування матеріалів.

Остання зміна сторінки: 18-07-2019 16:10