Працівників поліції Іршавщини вітали з професійним святом

     Сьогодні, з нагоди відзначення Дня Національної поліції України, в актовому залі Іршавського відділення поліції ГУНП в Закарпатській  області пройшли урочисті збори. Із професійним святом тих, для кого девіз «Служити й захищати» не порожні слова, а реальність, прийшли вітати також керівники району та міста.
     Відкриваючи захід, керівник Іршавської поліції майор Василь Негря з нагоди професійного свята передав привітання від керівництва Головного управління Національної поліції у Закарпатській області та, від себе особисто, подякував колегам за індивідуальний внесок у забезпечення виконання завдань з охорони правопорядку, нелегку та відповідальну роботу, сумлінну службу.
       Пам'ять колег, які загинули під час виконання службових обов’язків, присутні в залі вшанували хвилиною мовчання.
     Вітаючи із професійним святом, голова райдержадміністрації Олександр Горін побажав працівникам поліції з честю та легкістю виконувати поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку. Висловив вдячність за професіоналізм, самовідданість та сумлінне ставлення до роботи.
     Учасників заходу також привітали голова районної ради Віктор Симканинець,  голова Іршавської міської ради об’єднаної територіальної громади Степан Бобик та начальник Іршавського відділу Хустської місцевої прокуратури Василь Гецко.
     Кращих працівників поліції було відзначено грамотами та подяками райдержадміністрації, районної ради, міської ради та районного відділення поліції ГУНП в Закарпатській  області. Після урочистостей поліцейські знову приступили до виконання своїх службових обов’язків.

 

Нагадаємо: День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня — на честь події 2015 року, коли перші патрульні нової поліції прийняли першу присягу на Софійській площі у Києві.

Остання зміна сторінки: 05-07-2019 15:36