Оперативна інформація про підтоплення станом на 17.00 год

      За інформацією органів місцевого самоврядування, в с. Лисичово на потічку Яблінця пошкоджено мостовий перехід та зруйновано 120 м/п берегоукріплення, урочище «Заріка» зруйновано берегоукріплення 60 м.п. та мостовий перехід через річку Лисичанка, урочище «Гнила» частково пошкоджено міст. В с. Бронька на р. Красна зруйновано берегоукріплення 210 м/п., в с. Суха пошкоджено 230 м.п корінного берега річки. Біля с. Вільхівка паводковими водами підтоплено до 50 га. сільгоспугідь. Між населеними пунктами Іршава - Сільце р. Ірщавка вийшла з берегів, підтоплено до 35 га сільгоспугідь, в с. Заріччя урочище «Відраж», «Морва» та «Легелив» підтоплено до 410 га сільгоспугідь. В с. Кам`янське паводковими водами підтоплено до 80 га. сільгоспугідь. В с. Ільниця потічок Яловий вийшов з берегів, пошкоджено корінний берег, тичасово немає автомобільного проїзду до вісім дворогосподарств. В с. Довге паводковими водами пошкоджено гравійне покриття вулиць Маркусів, Куруців, Зелена, та Ів. Франка, на р. «Свинка» біля ЗОШ І-ІІ ст. пошкоджено до 70 м.п берегоуккріплення, розмір збитків встановлює сільська комісія.

           Всього постраждало - 7 населених пунктів.

Для ліквідації наслідків та надання допомоги готові:

- 4 автомобілі та 12 чол. Іршавського РВ УДСНС України, в Закарпатській обл. та фахівці Гірського пошуково-рятувального відділення м. Іршава АРЗ СП ДСНС України; - в сільських радах,аварійні бригади;

  - фаїхівці Берегівського МУВГ завезли насосну станцію для відкачки води, надали Ільницькій та Вільхівській сільським радам мішки під сипучі матеріали; - Іршавська філія «Райавтодор» з матеріального резерву завезла 2 Камази (20 куб.) сипучих матеріалів.

 

Відділ з питань цивільного захисту Іршавської РДА 

Остання зміна сторінки: 22-05-2019 21:02