Обговорено питання щодо проведення ремонту районних автомобільних доріг

На виконання доручення першого заступника голови ОДА Івана Дурана,  за підсумками селекторної наради від 18.06.2019 р., голова районної державної адміністрації Олександр Горін, 19 червня, ініціював нараду з сільськими головами району. Питання, яке обговорювали, стосувалось перерозподілу коштів субвенції, виділених розпорядженням голови облдержадміністрації 07.06.2019 №304, на проведення робіт  поточного середнього ремонту,  скоригувавши їх на здійснення поточного дрібного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

У засіданні взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола,  начальник філії Іршавський райавтодор Богдан Сич, сільські голови найбільш проблемних відрізків доріг району, які знаходяться на балансі райдержадміністрації та де передбачено проведення таких робіт - Кам’янський, Загатянський, Брідський, Чорнопотіцький, Броньківський, Арданівський та Вільхівський. Одночасно обговорили питання співфінансування місцевими бюджетами ремонту доріг та їх утримання, зрізання обочин грейдером, очистки кюветів, копання водовідвідних канав.

Як зазначив голова райдержадміністрації Олександр Горін, з боку обласної державної адміністрації до району цього року надійдуть кошти на проведення ремонтних робіт у сумі 3 млн. 300 тис. грн. З них  - у червні-липні на поточний ремонт поступить частина в сумі 1 млн. 850 тис. грн., а на капітальний ремонт  - у жовтні-листопаді 1 млн. 450 тис. грн. Сільські голови, проаналізувавши ситуацію, дійшли згоди не вносити зміни до розпорядження голови облдержадміністрації, а негайно розпочати проведення середніх поточних ремонтів згідно плану.  

 

Остання зміна сторінки: 20-06-2019 16:53