Нову поетичну збірку презентувала землякам Оксана Горіна

      7 листопада у приміщенні Іршавської районної бібліотеки відбулася презентація нової поетичної збірки Оксани Горіної «Пробудження», яка вийшла за сприяння Літературної агенції «Зілля». Вступним словом відкрила презентацію та представила авторку книги директор Іршавської ЦБС Майя Бобик.

    Під час творчої зустрічі молода, талановита поетеса Оксана Горіна ділилася з шанувальниками поезії задумами створення поетичної збірки, розповідала про філософію свого життя і творчості та декламувала власні вірші. Також гості зустрічі мали можливість почути вірші авторки у виконанні її шанувальників, які читали свої улюблені рядки.

   Варто зазначити, що це вже друга книжка поетеси. Першу вона видала ще у 2013-му «Під прозорими шатрами долі».

   Від присутніх у адресу Оксани Горіної лунали щирі відгуки про її поезію та побажання творити і надалі, випустивши у світ ще не одну збірку.

     «Мене переповнює гордість за прекрасних людей нашого краю, які дарують багатство своєї душі у поетичних творах. Така творчість важлива і потрібна людям» - сказав у своєму виступі голова Іршавської РДА Олександр Горін.

    «Читайте й насолоджуйтесь, як келихом духмяного, багряного вина, як медом свіжозчавленим, як спраглий ранньою росою, що живить і  воскрешає» - написав у передмові до книжки член Національної спілки Журналістів України Василь Ловска. Ця поезія - віддзеркалення реалій нашого буття – сказав Василь Васильович.

    "Її поезія щира і відверта, що не тільки викликає довіру читача, але й налаштовує його на співпереживання та роздуми. Та є чудовим подарунком не лише для шанувальників поетеси, але й для тих, хто ще не знайомий з її творчістю" – зазначив керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк.

"Бажаю вам натхнення, нехай муза ніколи Вас не покидає, а твори завжди отримують свого вдячного читача» - сказала начальник відділу культури та туризму Іршавської РДА Олена Ісак.

     З виходом збірки авторку  привітали також голова Іршавської ОТГ Степан Бобик, методист Іршавського районного будинку культури Марина Максим, головний спеціаліст управління економічного розвитку, торгівлі та агропромислового розвитку Іршавської РДА Олена Лівак, головний спеціаліст відділу культури та туризму Іршавської РДА Людмила Бабинець, колеги, друзі та рідні поетеси.

     Присутні отримали задоволення від літературної зустрічі, оскільки творчість сучасних письменників рідного краю безцінна, бо дає можливість відчути красу і неповторність рідної землі, а найголовніше – розуміти найдорожчі людські цінності.

      Наприкінці заходу кожному охочому була презентована збірка з авторським підписом.

Остання зміна сторінки: 08-11-2019 15:26