На Іршавщині змагалися рибалки з обмеженими фізичними можливостями

В неділю, 14 липня, на базі ресторанно-готельного комплексу «Тиса» Іршавської райспоживспілки вже в ювілейний десятий раз пройшли щорічні районні змагання з спортивної риболовлі серед людей з обмеженими фізичними можливостями. Після попередньої реєстрації, учасники були ознайомлені з правилами проведення змагань, займали зручні місця та закидали вудки. За всім процесом, який тривав дві години, уважно слідкували начальник відділу цивільного захисту адміністрації Василь Турянин, завідувач сектору молоді  та спорту Андрій Данканич, голова районного товариства інвалідів Михайло Ісак, заступник голови райради Володимир Половка та керівник райспоживспілки, депутат райради Сергій Лупак.  

Незважаючи на дощ, який то йшов, то припинявся впродовж першої половини дня, усі рибалили в гарному настрої. Після звукового сигналу учасники зібралися на домовленому місці, щоб зважити улов і підбити підсумки. Організатори визначали переможців змагань за загальною сумарною вагою пійманої риби, а також відзначили тих, хто зловив найбільшу та найменшу рибину.

Перше місце посів М. Бокотей з м.Іршави, другим був Я. Мешко з с.Ільниці, а третє місце виборов П. Ряшко з с.Приборжавське. Відзначилися в змаганнях також П.Сак із с.Сільце, найстарший учасник – П.Пітра і наймолодший учасник змагань Андрійко Бойко з с.Осій. Учасники  змагань  та організатори були відзначені грамотами та подяками райдержадміністрації та райради, пам’ятними подарунками від Іршавської райспоживспілки. Крім того, усі присутні мали можливість посмакувати ухою, яку приготував представник райспоживспілки Іван Ігус.

 Риболовля – це відпочинок, який приносить не лише задоволення, а й користь. Хоча цього року і не було трофейних уловів і найбільший кількісний показник це менше кілограма, втім учасники отримали велике задоволення від гарного і приємного проведення часу на природі, спортивного інтересу та спілкування в колі однодумців. 

Остання зміна сторінки: 15-07-2019 15:10