На Іршавщині вшанували пам`ять жертв Голодоморів

    В останню суботу листопада ми  у жалобі схиляємо голову перед нашими співвітчизниками, які загинули невинною голодною смертю У цей скорботний день ми згадуємо трагедію всесвітнього масштабу – геноцид українського народу. Голодомор став національною трагедією й окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію…

До дня пам'яті жертв голодоморів, біля храму Святителя Василія Великого у м. Іршава відбувся мітинг-реквієм.

Прийшли вшанувати  пам'ять безвинно замучених голодом людей заступник голови Іршавської РДА Іван Мошкола, керівник апарату РДА Олег Козенюк, голова райради Віктор Симканинець, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, служб та установ району, школярі, вчителі та небайдужі мешканці району.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто постраждав під час репресій радянських часів, після чого священики відслужили поминальну панахиду за невинно померлими.

Учасниця гуртка художнього слова клубу села Загаття Іванна Васько проникливо прочитала вірш «Немає матері».

Також у цей день у рамках загальноукраїнської акції "Засвіти свічку " учасники заходу запалили лампадки та піднесли їх до підніжжя Пам'ятного знаку жертвам  Голодомору.

У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі!

Остання зміна сторінки: 23-11-2019 16:10