На фінішній прямій: тривають останні приготування до районного фестивалю «ГАМОРА»

У вівторок, 25 червня, відбулося чергове засідання організаційного комітету по проведенню та організації  районного фестивалю ковальського мистецтва та народних промислів «Гамора 2019». На зустрічі були присутні голова райдержадміністрації Олександр Горін, керівник апарату районної адміністрації Олег Козенюк, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації та голова оргкомітету Олена Ісак, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергій Караслай, начальник відділу мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Федір Халак, голова спілки ковалів Іршавщини Віктор Петровцій, директор державного підприємства «Довжанське лісомисливське господарство» Василь Ледней, завідувач дошкільного навчального закладу с. Лисичово Ганна Олегаш та інші.

Всі питання майже вже вирішені та затверджено остаточний план-сценарій проведення фестивалю. Щоб уникнути неточностей, були обговорені деякі організаційні моменти як,  наприклад, виступи художніх колективів, розміщення робочих місць ковалів, торгових палаток і рекламної продукції,  харчування колективів народної самодіяльності та запрошених гостей.  Передбачено чергування швидкої допомоги на території фестивалю та працівників поліції, складено списки відповідальних працівників за забезпечення прийому учасників фестивалю та гостей.

Бажаючих відвідати святкування чекатимуть виступи кращих фольклорних колективів та сольні виступи естрадних виконавців Іршавщини та Закарпаття. Кожен матиме змогу подивитися на ковальське мистецтво у дії за участі 12 ковалів, посмакувати бринзою, винами, боґрачем, шашликом та медом, придбати різні сувеніри, взяти участь у майстер-класах  з гончарства, різьбі по дереву та ткацтва. А родзинкою концертної програми обіцяє бути виступ заслуженого артиста України Івана Пилипця.

Оргкомітет запрошує Всіх відвідати це, таке незвичне свято збережених традицій, яке проходитиме 29-30 червня у Лисичові.

Остання зміна сторінки: 26-06-2019 08:41