Мойсей Катерина – краща!

Особисто-командний чемпіонат Закарпатської області з шашок-64 серед юнаків та дівчат (вікові групи 8, 10, 13, 17 років) проведено у В. Бичкові. Організатори постарались на славу. Умови змагань створені дуже хороші. Спортсменам було легко й цікаво. Приємні емоції юних лились через край, додаючи суддям лишніх, але приємних проблем. Свято спорту, інтелекту, логіки, кмітливості, уяви і фантазії вдалося.

Представники клубу “Вікторія”, правда не без пригод, теж взяли участь в цьому чемпіонаті. Нехай вибачать мене представники інших команд, але в цій статті розповім тільки про “наших”. Фаворитами змагань рахувались призер чемпіонату України Богдан Юрченко, до речі, минулорічний переможець таких же змагань, діючий чемпіон області серед дорослих і чемпіонка України серед дівчат 13 років з шашок-100 Катерина Мойсей.  В першому турі Богдан Юрченко зіграв внічию і трішки відстав. Катерина Мойсей стабільно вигравала свої зустрічі. В 6 турі вони зустрілися в особистому поєдинку. Богдану, для боротьби за перше місце, потрібно було вигравати партію в амбітної Катерини. Початок і середину партії провели рівно, хоч досить напружено. В самому закінченні Катерина перехопила ініціативу. В такій ситуації, коли стало сутужно, Богдан не знайшов нічийного варіанту гри і, звичайно, програв. За тур до завершення змагань Катерина Мойсей стала недосяжною по очкам для суперників, але завершальну партію Катерина зіграла на такому високому рівні, як в плані самої гри, так і в плані психології, що ні в кого не залишилось сумніву, що в Закарпатській  області появилась-виросла спортсменка високого рівня. Сподіваюсь, що в юної чемпіонки спортивна доля складеться вдало і вона ще не один раз порадує нас своїми результатами.  Богдан Юрченко став другим. На третє місце претендували двоє: Анастасія Панич і Богдан Асеєв. Тільки додаткові показники віддали перевагу Анастасії. Юний Ігор Гуляна замкнув п’ятірку кращих спортсменів.

Перші місця в різних категоріях вибороли Катерина Мойсей (4 рази), Ігор Гуляна, Степан Левко, Дарина Лелітка. Срібними призерами стали Богдан Юрченко (2 рази) Анастасія Панич, Вероніка Терпай. Третю сходинку п’єдесталу пошани вибороли Анастасія Панич (2 рази),  Марта Юріна. В командному заліку збірна клубу “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти виборола перше місце. В залік команди ввійшли, згідно Положення про змагання, по одному кращому результату з різних вікових груп. Список команди-чемпіонки: Марта Юріна, Богдан Асеєв, Катерина Мойсей, Богдан Юрченко, Вероніка Терпай, Ігор Гуляна, Дарина Лелітка, Степан Левко.