Ліквідація наслідків стихійного лиха у Великому Раківці на контролі у голови райдержадміністрації

     Друга половина недільного дня 7 липня відзначилася проходженням Іршавщиною надто активного атмосферного фронту, який зумовив цілий комплекс небезпечних явищ у вигляді сильного вітру, зливових дощів та граду. Внаслідок буревію та градобою в районі були повалені дерева та повністю знеструмлені деякі населені пункти. На щастя, обійшлось без людських жертв. Оперативна група Державної пожежно-рятувальної частини № 5 та аварійні бригади Іршавсього РЕМ ПАТ «Закарпаттяобленерго»  провели першочергові заходи з ліквідації наслідків стихійного лиха.
   Ранком наступного дня, в райдержадміністрації, під головуванням керівника штабу, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Семака відбулось позачергове засідання штабу з питань запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації, за участі голови райдержадміністрації Олександра Горіна. В ході засідання обговорили стан ситуації, яка склалась у зв’язку з буревієм та сильними опадами у вигляді дощу з великим градом (в діаметрі 3-5 см.). Як доповів провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту РДА Юрій Химинець, найбільше постраждало село Великий Раковець, де градом було пошкоджено покриття даху на орієнтовно 65 житлових будинках та господарських спорудах. Також пошкоджено покрівлю кухні Великораковецького ДНЗ №1. Потоком дощової води знесло гравійне покриття на чотирьох вулицях: Богдана Хмельницького, Дорошенка, Січових Стрільців та Святого Володимира. По відновленню енергопостачання у районі працювало 5 одиниць техніки, 6 бригад та 24 працівників Іршавського РЕМу. Надзвичайники ДПРЧ-5 здійснили виїзд на ліквідацію повалених дерев, які обмежували рух автотранспорту, в напрямках с.Брід, с.Осій та с.Доробратово.
    Заслухавши інформацію з урахуванням обговорення, учасники засідання прийняли рішення рекомендувати органам місцевого самоврядування провести комісійне обстеження постраждалих об’єктів соціальної сфери та житлових будинків, вжити відповідних заходів щодо  забезпечення безпеки проживання громадян. Хід здійснення заходів із ліквідації наслідків негоди голова райдержадміністрації Олександр Горін триматиме на контролі.

Остання зміна сторінки: 08-07-2019 16:28