Концерт, квіти та відзнаки: на Іршавщині вітали освітян із професійним святом. ФОТО

Вчительство – це мистецтво і праця, причому важка й відповідальна, яку часом можна прирівняти до громадянського подвигу. Саме вчитель, педагог, вихователь формує особистість, дає необхідні знання, що створює основу творчої людської діяльності в усіх сферах – економіці, політиці, мистецтві. Тому, щороку першої неділі жовтня, наша країна відзначає День працівника освіти. Сьогодні, напередодні свята, в Іршавському районному будинку культури з цієї нагоди відбулися урочистості. Свою велику вдячність за нелегку, але таку важливу і благородну працю їм висловили голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова райради Віктор Симканинець, депутат Закарпатської обласної ради Петро Добромільський, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Семак та їх колега - начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич. На святі також були присутні заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, заступник голови райради Володимир Половка, радник голови райради Юрій Фельцан, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Ісак.

При вході до концертного залу гостей свята зустрічали учасники учнівського самоврядування району «Лідер», які вручали їм сувеніри, виготовлені власноруч  гуртківцями Іршавського районного центру позашкільної роботи та їх керівниками. Розпочався концерт із виконанням Державного Гімну України. На сцені із рук поважних гостей найкращі педагоги та працівники навчальних закладів району за сумлінну працю, добросовісне виконання службових обов’язків, належне виховання підростаючого покоління отримали чимало відзнак, грамот та подяк від Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, райради, відділу освіти райдержадміністрації та профспілкового комітету освітян району. Для всіх освітян пролунало багато слів вдячності та побажань.

Не можна заперечити той факт, що школа тримається на вчителях. Під час своєї основної діяльності їм доводиться ставати і статистами, і бухгалтерами, і ІТ-спеціалістами, і менеджерами. Та на сьогодні вчителі – це і захисники держави.  Тих педагогів, які брали участь у навчальних зборах резервістів та військовозобов’язаних підрозділу територіальної оборони Закарпатської області та поповнили на деякий час ряди військової частини в/ч А-7081, зал привітав стоячи з бурхливими оплесками.

У рамках святкування яскраві концертні номери подарували присутнім: учениця Чорнопотіцької ЗОШ І-ІІІ ст. Рената Жідов, учениця Броньківської ЗОШ І-ІІІ ст. Неля Лапко, учениця Загатської ЗОШ І-ІІІ ст. Анастасія Данканич,  учениця Малораковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Злата Гудь, учень КЗ «Малораковецька ЗОШ І-ІІ ст. -дитячий садок» Артем Огняник, учениця Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст. Каріна Трухонь, учні Брідської ЗОШ І-ІІІ ст., Наталія Бровдій, Яніна Гардубей, Наталія Сушанин, Людмила Химинець, вихованці зразкової студії «ЛІРА» Андріана Станко, Анастасія Волощук, Дарина Тахірова, Аліна Гавацко та інші. Сучасний танець представили учні Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею. На завершення святкової програми лунав музичний подарунок у виконанні талановитих юних дарувань колективу «Ільничаночка», котрий не залишив байдужим нікого.  Ведучою свята була  Мар’яна Гудь – завідувач районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації, яка за свої труди на освітянській ниві цьогоріч була відзначена обласною премією ім. Августина Волошина.

 

Остання зміна сторінки: 17-10-2019 10:48