Іршавським Матерям-героїням вручили державні відзнаки

19 червня, за дорученням голови облдержадміністрації від імені Президента України, голова райдержадміністрації Олександр Горін здійснив почесну місію – вручив посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня». Таке велике звання зараз отримали ще 16 багатодітних жінок району.

Згідно з Указом Президента України від 06.05.2019 № 190/2019 були нагороджені: Алексик Ганна, Будер Юлана, Вашкеба Ганна, Гаджега Марія, Гецко Ганна, Гозда Арміна, Данканич Марія, Кралик Ольга, Марушко Ганна, Радь Ганна, Радь Мелана, Староста Ілона, Староста Марія, Туряниця Тетяна, Ференці Поланя та Шерегій Марія.

До привітань долучився також керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк. Начальник управління соціального захисту населення районної РДА Володимир Вагерич та головний спеціаліст управління Ольга Буковецька, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян об’єднаного управління ПФУ Ольга Мошкола надали роз’яснення на отримані запитання присутніх щодо їх нового статусу.

«Низький уклін вам, Матері, за все що ви робите і зробили для своїх дітей!  - сказав Олександр Васильович. – Від щирого серця бажаю здоров’я і добра, довгих років життя, аби діти, внуки та правнуки завжди тішили вас увагою, добрим та щирим словом, віддаючи всю ту любов, з якою ви їх зростили та виховали».

Остання зміна сторінки: 20-06-2019 13:20