Голова РДА прозвітував перед громадськістю

20 лютого голова райдержадміністрації Віктор Товстий прозвітував перед громадою району про діяльність райдержадміністрації у 2019 році.

Захід відбувся за участю заступника голови РДА Івана Мошколи, керівника апарату Іршавської РДА Олега Козенюка, керуючого справами виконавчого апарату Іршавської районної ради Івана Семака, керівників структурних підрозділів РДА, представників громадських та профспілкових організацій, ЗМІ, а також тих жителів району, які виявили бажання більш детально ознайомитися з результатами роботи виконавчої влади за минулий рік.

Керівник району коротко окреслив основні напрямки проробленої роботи за 2019 рік, досягнення та здобутки у всіх галузях району, використання бюджетних коштів, інші питання діяльності райдержадміністрації.

Під час виступу Віктор Васильович зазначив, що один з найголовніших принципів роботи райдержадміністрації – тісна конструктивна співпраця з громадськістю. Робота апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації є відкритою та публічною. Діяльність райдержадміністрації постійно висвітлюється на офіційному веб-сайті РДА (www.іrda.gov.ua), а також у районних засобах масової інформації, соціальних мережах Facebook та Instagram.

Разом з тим Віктор Васильович відповів на численні запитання присутніх щодо включення Іршавської районної лікарні до переліку опорних, ремонту доріг в районі, тощо.

 «Звітний рік був непростим, але, водночас, і продуктивно напруженим. На даний час держава знаходиться в процесі дуже важливих реформ і наш район відчуває всі позитивні та негативні наслідки цього складного, болісного, але безумовно перспективного процесу змін українського суспільства. Переконаний, що разом, конструктивно і зважено, послідовно і прагматично ми здатні успішно виконати всі завдання, які стоять перед нами» - сказав очільник району.

Підводячи підсумки, голова РДА  подякував за співпрацю голові районної ради, органам місцевого самоврядування району та депутатським корпусам усіх рівнів, установам, підприємствам та організаціям району, правоохоронним органам, а також працівникам Іршавської райдержадміністрації за сумлінне ставлення до своїх обов’язків.

 Головне – за будь-яких обставин незмінно виходити на необхідні для жителів району конструктивні рішення.

Публічний звіт голови РДА про підсумки діяльності райдержадміністрації за 2019 рік  можна переглянути тут.

 

Остання зміна сторінки: 20-02-2020 21:10