Державні службовці приймали вітання з нагоди професійного свята

Професійна  діяльність  кожної  людини  є  надзвичайно  важливою для держави. Державна служба –  це робота не на державу, а на народ. Саме тому державний службовець складає присягу на вірність служіння народові України. 23 червня День державної служби відзначається на загальнодержавному рівні. 

24 червня, з цієї нагоди, слова щирої подяки за відданість обраній справі голова райдержадміністрації Олександр Горін адресував працівникам структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації, наголосивши, що найвищих відзнак і нагород заслуговує кожен з них, але найбільшою подякою є і буде людська повага. Зі словами привітань до колег звернувся і керівник апарату райдержадміністрації Олег Козенюк. Вони бажали всім міцного здоров’я, успіхів, оптимізму, сімейного благополуччя, нових досягнень у виконанні своїх обов’язків.

 За гідне служіння інтересам держави, сумлінну працю, добросовісне і високопрофесійне виконання своїх службових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня державної служби Почесні грамоти райдержадміністрації отримали Гойда О.М., Горзов Л.О., Керечанин В.В., Коростіль О.О., Кузьма Н.В. та Роман М.М.

Грамотами райдержадміністрації були нагороджені: Ребрик І.Ю., Полончак В.М., Побережна В.П., Онисько Н.В., Петровці А.Д., Андрішко А.А., Супрун Т.В., Манайло М.М.,  Хохлова-Ляшко Н.М., Марканич Ю.М. та Причина З.С.

Подяки райдержадміністрації дістали Биба Л.М., Млинна М.В., Кудрей Г.М., Томич В.І., Причина Т.В., Боднар М.М. та Іванчо А.М.

 

Остання зміна сторінки: 24-06-2019 16:30