Внаслідок паводку аграріям Іршавщини доводиться пересівати свої угіддя

       Днями,  начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації  Микола Кудрей спільно з представниками сільських рад здійснили огляд сільськогосподарських угідь, які були затоплені нещодавнім паводком. Від злив найбільше в районі постраждали території Зарічанської, Сілецької та Кам ‎'‎янської сільських рад.

        Сотні гектарів посівів сільськогосподарських культур було затоплено, змито, замулено і зараз знаходяться в незадовільному стані. У фермерських господарствах «Лан», «Відраш» та «Камед-ІР»  затопило понад 400 га (озима пшениця, озимий ячмінь, кукурудза, соя та овес).  Під час паводку озимі зернові перебували у фазі цвітіння, а тому не відбулось запилення,  що призвело до досить великого зниження їх урожайності. На полях місцями і зараз в улоговинах стоїть ще вода.

         Особисті селянські господарства Заріччя та Сільця зазнали значних втрат урожаю овочів та ярих культур.  В теплицях та на земельних ділянках, які були затоплені, проводиться відкачка води та осушення ґрунту.  Де вже можна працювати, люди переорали ділянки та здійснюють перезакладку овочевих та ярих культур.

Остання зміна сторінки: 15-06-2019 10:25