Про реорганізацію Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Загатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Четвер, 27 Червень, 2019

ІРШАВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________________сесія VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від _______________ року

м. Іршава

№ ____

 

Про реорганізацію Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Загатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області

 

Розглянувши лист Закарпатської обласної державної адміністрації від 02.10.2018 № 06-17/2222, ______________________________________________ ___________________________________________, відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», статей 104-107 Цивільного кодексу України, з метою раціонального використання коштів місцевого бюджету і матеріальних ресурсів, враховуючи, рекомендації ____________________________________ від ____________018 р., районна рада                                 в и р і ш и л а:

 

1. Реорганізувати Загатський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Іршавської районної ради Закарпатської області (код ЄДРПОУ 22100222) шляхом приєднання до Загатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області (код ЄДРПОУ 22112359).

2. Установити, що Загатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області є правонаступником усього майна, прав та обов’язків Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області.

3. Провести державну реєстрацію припинення Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом внесення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

4. Голові районної ради утворити та затвердити склад комісії з реорганізації (приєднання) Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Загатянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області (далі - Комісія з реорганізації (приєднання).

5. Відділу освіти районної державної адміністрації:

5.1. Попередити Хряпину Наталію Іванівну про її можливе наступне вивільнення з посади директора Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області у зв’язку з його реорганізацією (приєднанням).

5.2. Забезпечити попередження працівників Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області про реорганізацію шляхом приєднання та про їх можливе наступне вивільнення, дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством України.

5.4. Опублікувати в районній газеті «Нове життя» відповідне повідомлення щодо строків та порядку пред’явлення кредиторами своїх вимог.

5.5. Розробити та подати на затвердження сесії районної ради статут Загатянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області в новій редакції.

6. Встановити строк для заявлення кредиторських вимог – два місяці з дня оприлюднення у встановленому законодавством порядку повідомлення про реорганізацію Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Загатянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області. Претензії кредиторів направляються за адресою комісії з реорганізації (приєднання), шляхом оформлення грошових або майнових вимог у письмовій формі з додаванням підтвердних документів в порядку, визначеному законодавством України.

7. Голові комісії з реорганізації (приєднання):

7.1. Повідомити державного реєстратора щодо реорганізації Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Загатянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області та подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

7.2. Провести інвентаризацію майна Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області.
        7.3. Після закінчення строку пред’явлення вимог кредиторами, та задоволення їх чи відхилення,  скласти передавальний акт, який повинен містити положення про правонаступництво щодо майна, прав та обов’язків Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області та подати його на затвердження Іршавській районній раді.

7.4. Надати Іршавській районній раді передавальний акт та підтвердження з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про припинення юридичної особи  Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області шляхом приєднання до Загатянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області.

7.5. Здійснити інші заходи, пов’язані з реорганізацією (приєднанням) Загатського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іршавської районної ради Закарпатської області, передбачені чинним законодавством України.

8. Визнати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення районної ради від 25.09.2009 № 409 «Про затвердження статутів міжшкільних навчально-виробничих комбінатів та позашкільних установ (нова редакція).

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації (Семак І.В.) та постійну комісії районної ради з питань розвитку освіти, науки, молодіжної політики та національних меншин, духовності і спорту (Белей Г.Д.).

 

 

 

 Голова ради

 

В.Симканинець

 

Остання зміна сторінки: 27-06-2019 12:25