№91 від 19.03.2019 Про проведення засідання колегії райдержадміністрації

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Середа, 20 Березень, 2019

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

19.03. 2019                                              Іршава                                             № 91

 

Про проведення засідання колегії райдержадміністрації

 

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Регламенту районної державної адміністрації:

 

  1. Провести 28 березня 2019 року засідання колегії районної державної адміністрації о 10.00 к.ч. у малій залі засідань.
  2. На розгляд колегії винести наступні питання:

2.1. Про впровадження Концепції ,,Нова українська школа” (відповідальна за підготовку питання Яцканич Є.М. – начальник відділу освіти райдержадміністрації).

2.2. Про просування туристичного продукту шляхом проведення на міжнародному та внутрішньому ринках презентацій про туристичні можливості Іршавщини (відповідальна за підготовку питання Ісак О.В. – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації).

2.3. Про актуальні питання висвітлення роботи райдержадміністрації, її структурних підрозділів та життя району на офіційному сайті райдержадміністрації у 2018 році. Перспективи використання електронних засобів комунікації у формуванні позитивного іміджу органів виконавчої влади у районі (відповідальна за підготовку питання Зілинець М.В. – в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації).

3. Відповідальним за підготовку питань подати до відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації інформаційні довідки, проекти рішень колегії, розпорядження та доручення у трьох примірниках та в електронному виді до загального відділу апарату райдержадміністрації до 25 березня 2019 року.

  1. На засідання колегії запросити керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, установ та організацій району (за окремим списком), міського та сільських голів (у разі необхідності).
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату державної адміністрації Козенюка О.В.

 

 

Голова державної адміністрації                                                              О. ГОРІН

Остання зміна сторінки: 20-03-2019 13:45