№349 від 22.11.2019 Про реорганізацію структурних підрозділів районної державної адміністрації

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Понеділок, 25 Листопад, 2019

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

22.11. 2019                                                Іршава                                             № 349

 

Про реорганізацію структурних підрозділів районної державної адміністрації

 

   Відповідно до статей 6, 33 і 41 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, пункту 3 статті 43 Закону України ,,Про державну службу” та пункту 1 статті 40 Кодексу Законів про працю України, постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 91 ,,Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій”, розпорядження голови обласної державної адміністрації 30.10. 2019 № 81-р ,,Про граничну чисельність працівників  районних державних адміністрацій”:

 

1. Реорганізувати сектор молоді та спорту райдержадміністрації, код ЄДРПОУ 39430789, зі штатною чисельністю дві одиниці шляхом приєднання його до відділу культури і туризму райдержадміністрації, код ЄДРПОУ 39430789.

2. Створити ліквідаційну комісію щодо ліквідації сектору молоді та спорту райдержадміністрації у складі згідно з додатком.

3. Скоротити та вивести посади, а саме: завідувача сектору та головного спеціаліста сектору молоді та спорту райдержадміністрації, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації та двох головних спеціалістів відділу культури і туризму райдержадміністрації.

4. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації (Кудрей О.І.) попередити працівників сектору молоді та спорту  райдержадміністрації про наступне скорочення та Іршавську районну філію Закарпатського обласного центру зайнятості населення про можливе наступне вивільнення із зазначенням їх професій, спеціальності, кваліфікацій та розміру оплати праці.

5. Відділу культури і туризму райдержадміністрації (Ісак О.В.) попередити працівників відділу культури і туризму райдержадміністрації про наступне скорочення та Іршавську районну філію Закарпатського обласного  центру зайнятості населення про можливе наступне вивільнення із зазначенням їх професій, спеціальності, кваліфікацій та розміру оплати праці.

6. Перейменувати відділ культури і туризму райдержадміністрації, код ЄДРПОУ 33519007, у сектор культури, молоді та спорту райдержадміністрації, код ЄДРПОУ 39430789, та затвердити граничну чисельність працівників зазначеного сектору в кількості 2 штатних одиниць, а саме: завідувача сектору та головного спеціаліста.

7. Визнати, що правонаступником відділу культури і туризму райдержадміністрації та сектору молоді та спорту райдержадміністрації є сектор культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

8. Надати Іршавській районній державній адміністрації передавальний акт та підтвердження з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про припинення юридичної особи сектору молоді та спорту райдержадміністрації шляхом приєднання.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова державної адміністрації                                             Олександр ГОРІН

ДолученняРозмір
Файл dodatok_do_349.docx14.36 КБ

Остання зміна сторінки: 25-11-2019 11:33