№323 від 04.11.2019 Про проведення приписки громадян України 2003 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2020 року

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Вівторок, 5 Листопад, 2019

alt

УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

04.11. 2019                                                 Іршава                                           № 323

 

Про проведення приписки громадян України 2003 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2020 року

 

Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, статті 14 Закону України ,,Про військовий обов’язок і військову службу”, розпорядження голови обласної державної адміністрації 03.09. 2019 № 472 ,,Про проведення приписки громадян України 2003 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2020 року”:

 

1. Створити комісію для проведення приписки громадян України 2003 року народження до призовних дільниць у складі:

Основний склад:

Голова комісії

КРАСІВОВ Микола Анатолійович         військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату, майор (за згодою)

Секретар комісії

CТАРОСТА Златослава Іванівна                       медсестра підліткового кабінету комунального закладу ,,Іршавська районна лікарня” (за згодою)

Члени комісії:

АНДРІШКО Андрій Андрійович                     головний спеціаліст відділу освіти державної адміністрації

ГОРЗОВ Яна Василівна                                    інспектор ювенальної превенції Іршавського відділення Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції Закарпатської області, старший лейтенант (за згодою)

ДАНКАНИЧ Андрій Васильович                    завідувач сектору молоді та спорту державної адміністрації

СТАРОСТА Ганна Дмитрівна                              лікар-терапевт підліткового кабінету  комунального закладу ,,Іршавська районна лікарня” (за згодою)    

Резервний склад:

Голова комісії

ПОПОВИЧ Михайло Іванович                         заступник військового комісара -начальник відділення комплектування Іршавського районного військового комісаріату, підполковник (за згодою)

Секретар комісії

Вакансія

Члени комісії:

КИНІВ Іванна Іванівна                                      інспектор ювенальної превенції Іршавського відділення Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції Закарпатської області, старший лейтенант (за згодою)

ОСТОЛОШ Ганна Іванівна                               методист районного методичного кабінету відділу освіти державної адміністрації

МИГОВИЧ Ірина Романівна                    головний спеціаліст сектору молоді та спорту державної адміністрації

СЕМАЛЬ Віктор Миколайович                        лікар-терапевт підліткового кабінету  комунального закладу ,,Іршавська районна лікарня” (за згодою)   

Основний склад медичної комісії (за згодою):

Лікар – дерматолог                                  ФЕННИЧ Віталій Петрович

Лікар – невропатолог                               ЗЕЙКАН Оксана Антонівна

Лікар – терапевт                                       СТАРОСТА Ганна Дмитрівна

Лікар – стоматолог                                  ДЬЯКОВА Тетяна Геннадіївна

Лікар – хірург                                          СМЕРЕКА Василь Васильович

Лікар – офтальмолог                               ЗЕЙКАН Мар’яна Василівна

Лікар – отоларинголог                            СЕМЕДІЙ Оксана Федорівна

Лікар – психіатр                                       ІВАНЧО Наталія Іванівна

Резервний склад медичної комісії (за згодою):

Лікар – дерматолог                                  ЛОМАГА Олеся Василівна

Лікар – невропатолог                               ПОПОВИЧ Світлана Михайлівна

Лікар – терапевт                                             ДОБРА Ганна Федорівна

Лікар – стоматолог                                  СТОЙКА Іван Михайлович

Лікар – хірург                                          БУРЯ Олександр Васильович

Лікар – офтальмолог                               ДОБРА Віра Михайлівна

Лікар – отоларинголог                            СЕМАЛЬ Віктор Миколайович

Лікар – психіатр                                       БУНЧА Михайло Михайлович

2. Приписку громадян 2003 року народження до призовних дільниць провести з 13 січня до 31 березня 2020 року.

3. Пропонувати для проведення приписки громадян України 2003 року народження до призовних дільниць виділити в розпорядження районного військового комісара технічних працівників та персонал, що обслуговує проведення приписки.

4. За лікарями, технічними працівниками та персоналом, що обслуговує проведення приписки громадян 2003 року народження до призовних дільниць, за весь час виконання обов’язків зберігається середній заробіток за місцем роботи.

5. Пропонувати головному лікарю комунального закладу ,,Іршавська районна лікарня” Петах О.І.:

5.1. Для медичного освідчення юнаків направити на призовні дільниці лікарів-спеціалістів і по одній медичній сестрі на кожного лікаря.

5.2. Забезпечити призовні дільниці інструментарієм, медичним, господарським майном згідно з вимогами наказу Міністра Оборони України  від 14 серпня 2008 року № 402 зі змінами.

5.3. У грудні 2019 року передати до Іршавського районного військового комісаріату з усіх лікувальних установ району амбулаторні та диспансерні картки (Ф-25, Ф-25Ю) на всіх юнаків 2003 року народження, а також списки громадян, які перебувають на обліку щодо захворювання трахоми, туберкульозу, нервово-психічних, шкірно-венеричних та інших захворювань. До кінця грудня 2019 року всім юнакам 2003 року народження провести аналізи на групу резус-фактору, реакції Вассермана, аналізу крові та інших аналізів.

5.4. Для проведення стаціонарного медичного обстеження юнаків виділити необхідну кількість ліжко-місць, встановити суворий контроль за їх використанням, призначивши відповідальних лікарів стаціонарного медичного огляду. Забезпечити позачергове приймання медичними установами району громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць та потребують лікування або додаткового медичного обстеження стану їх здоров’я.

6. Пропонувати виконкомам Іршавської міської об’єднаної територіальної громади та сільських рад, керівникам підприємств, установ і організацій спільно з Іршавським районним військовим комісаріатом через відділи кадрів підприємств, установ і організацій, директорів середніх навчальних закладів та Іршавське відділення Хустського відділу Головного управління Національної поліції в Закарпатській області забезпечити  оповіщення і явку юнаків 2003 року народження для приписки на призовні дільниці відповідно до графіку проведення лабораторних і флюорографічних обстежень з документами, вказаними в повістці для проведення приписки до призовних дільниць району.

7. Пропонувати начальнику Іршавського відділення Хустського відділу Головного управління Національної поліції в Закарпатській області:

7.1. Подати до Іршавського районного військового комісаріату списки осіб 2003 року народження, які притягались до кримінальної відповідальності, знаходяться під слідством або мали приводи в міліцію за анти суспільну поведінку.

7.2. У дні приписки забезпечити громадський порядок на призовній дільниці, при необхідності сприяти доставці юнаків, які ухиляються від явки в Іршавський районний військовий комісаріат для приписки їх до призовних дільниць.

8. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Яцканич Є.М. забезпечити через директорів середніх навчальних закладів явку юнаків 2003 року народження для приписки до призовних дільниць, проходження юнаками медичного освідчення та наявність у них педагогічних характеристик, копій свідоцтв про освіту, довідок про навчання та інших документів.

9. Завідувачу сектору молоді та спорту районної державної адміністрації Данканичу А.В. посилити контроль за спортивно-масовою роботою з юнаками допризовного віку на підприємствах і школах району для успішної здачі норм з фізичної підготовки.

10. Для вивчення особливостей професійно-психологічної придатності молоді до військової служби рекомендувати районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Вовканич І.М.) проведення консультацій і тестування призовної молоді та включення до складу позаштатної групи професійно-психологічного відбору військового комісаріату працівника центру.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови державної адміністрації Семака І.В.

 

 

 

Голова державної адміністрації                                        Олександр ГОРІН

Остання зміна сторінки: 05-11-2019 10:21