№126 від 07.05.2019 Про проведення засідання колегії райдержадміністрації

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Вівторок, 7 Травень, 2019

alt
УКРАЇНА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

07.05. 2019                                              Іршава                                             № 126

 

Про проведення засідання колегії райдержадміністрації

 

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Регламенту районної державної адміністрації:

1. Провести 10 травня 2019 року засідання колегії районної державної адміністрації о 10.00 к.ч. у малій залі засідань.

2. На розгляд колегії винести наступні питання:

2.1. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації за І квартал 2019 року (відповідальна за підготовку питання Білогорка Е.І. – завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації).

2.2. Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах райдержадміністрації, міської об’єднаної територіальної громади та сільських рад за І квартал  2019 року  (відповідальний  за  підготовку  питання  Коростіль О.О. – завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації).

2.3. Про хід дотримання антикорупційного законодавства (відповідальний за підготовку питання Халак Ф.Б. – начальник відділу мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації).

3. Відповідальним за підготовку питань подати до відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації інформаційні довідки, проекти рішень колегії, розпорядження та доручення та в електронному виді до загального відділу апарату райдержадміністрації до 9 травня 2019 року.

4. На засідання колегії запросити керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, установ та організацій району (за окремим списком), міського та сільських голів (у разі необхідності).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на в.о. керівника апарату державної адміністрації Халака Ф.Б.

 

 

 

В.о. голови державної адміністрації                                                    І. СЕМАК

Остання зміна сторінки: 07-05-2019 15:53