№ 171 від 18.06.2019 Про відзначення в районі Дня Конституції України та річниці возз`єднання Закарпаття з Україною

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Середа, 19 Червень, 2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
УКРАЇНА

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

18.06. 2019                                              Іршава                                             № 171

 

 

Про відзначення в районі Дня Конституції України та річниці возз`єднання Закарпаття з Україною

 

 

 

Відповідно до статей 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, з метою формування високого рівня правової свідомості та культури, виховання поваги громадян до Основного Закону України:

1. Затвердити план заходів із відзначення в районі Дня Конституції України та річниці возз`єднання Закарпаття з Україною, що додається.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Симчик О.М.) перерахувати кошти з районного бюджету в сумі 2 тис. 400 гривень на рахунок відділу культури і туризму райдержадміністрації.

3. Відділу культури і туризму райдержадміністрації (Ісак О.В.) профінансувати видатки, пов’язані з відзначенням у районі Дня Конституції України та річниці возз`єднання Закарпаття з Україною, у сумі 2 тис. 400 гривень згідно з кошторисом витрат (додається) за рахунок коштів, передбачених у районному бюджеті для фінансування Програми забезпечення організаційно – масових заходів з нагоди свят та пам’ятних дат на 2019-2020 роки.

4. Відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію подати до департаменту інформаційної діяльності та комунікацій обласної державної адміністрації до 09 липня 2019 року.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату державної адміністрації Козенюка О.В.

 

 

 

Голова державної адміністрації                                                       О. ГОРІН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

державної адміністрації

18.06. 2019 № 171

 

 

План ЗАХОДІВ

із відзначення в районі Дня Конституції України та річниці возз`єднання Закарпаття з Україною

 

 

  1. Організувати проведення у районному центрі урочистостей з нагоди відзначення Дня Конституції України та річниці возз`єднання Закарпаття з Україною за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських, політичних, дипломатичних діячів, громадськості тощо.

 

 

Відділи райдержадміністрації: культури і туризму, з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату, організаційно-кадрової роботи апарату

27 червня 2019 року

 

  1. Організувати та провести у населених пунктах району урочисті збори, святковий концерт та інші заходи, присвячені Дню Конституції України та річниці возз’єднання Закарпаття з Україною.

 

 

Міський голова об’єднаної територіальної громади та сільські голови (за згодою)

До 28 червня 2019 року

 

  1. Провести роботу з благоустрою та впорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення. Забезпечити відповідне святкове оформлення населених пунктів району.

 

 

Управління містобудування та архітектури, транспорту, мережі автомобільних доріг, житлово-комунального господарства, інфраструктури і цивільного захисту райдержадміністрації, міський голова об’єднаної територіальної громади та сільські голови (за згодою)

До 28 червня 2019 року

2

 

4. Організувати та провести за участі вихованців літніх шкільних таборів загальноосвітніх навчальних закладів та оздоровчих літніх таборів, у закладах культури інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на єднання суспільства, зміцнення громадського взаєморозуміння у питаннях національної історії становлення демократичної держави, донесення до широкої аудиторії інформації про історію конституціоналізму в Україні, основні напрямки удосконалення Конституції України у сфері конституційних реформ.

 

 

Відділи райдержадміністрації: освіти, культури і туризму

Червень 2019 року

 

5. Організувати у клубних і бібліотечних закладах району тематичні експозиції, книжкові виставки, присвячені Конституції України та історії української законотворчості.

 

 Відділ культури і туризму  райдержадміністрації

Червень 2019 року

 

6. Організувати проведення масових культурно-мистецьких, спортивних заходів, приурочених Дню Конституції України та річниці возз’єднання Закарпаття з Україною.

 

 

Відділ освіти райдержадміністрації, сектор молоді та спорту райдержадміністрації

Червень 2019 року

 

7. Ужити додаткових заходів із забезпечення громадського порядку та безпеки громадян під час проведення масових заходів із нагоди  відзначення в районі Дня Конституції України та річниці возз’єднання Закарпаття з Україною.

 

Відділ мобілізаційної роботи, взаємодії  з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації спільно з Іршавським відділенням поліції Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області (за згодою)

24-28 червня 2019 року

8. Сприяти широкому висвітленню у засобах масової інформації заходів із підготовки та відзначення в районі Дня Конституції України та річниці возз’єднання Закарпаття з Україною.

3

 

Відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Червень 2019 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження

18.06. 2019 № 171

 

 

 

 

К О Ш Т О Р И С

видатків на оплату, повязаних із відзначенням у районі

Дня Конституції України та річниці возз’єднання Закарпаття з Україною

 

 

                                                                              (гривень)

         1. Придбання квіткової продукції

         (корзини квітів) 3x800                                                           2400,00

 

ВСЬОГО:                                                                                         2400,00

                                                         (дві тисячі чотириста гривень)

 

 

 

Керівник апарату

державної адміністрації                                                          О. КОЗЕНЮК

 

Остання зміна сторінки: 19-06-2019 09:38