Наказ від 28.02.2019 №7 Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
П'ятниця, 1 Березень, 2019

 alt

УКРАЇНА

ІРШАВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

28.02. 2019                                              Іршава                                               № 7

 

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

 

Відповідно до статей 5, 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Закону України від 10 грудня 2015 року ,,Про державну службу” та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня  2016  року № 246 ,,Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 815 НАКАЗУЮ:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

2. Затвердити умови конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (додаються).

3. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації (Кудрей О.І.) забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному веб-сайті Іршавської райдержадміністрації та надіслати на електронну адресу Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Керівник апарату державної адміністрації                         О. КОЗЕНЮК

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office dodatok.doc52 КБ

Остання зміна сторінки: 01-03-2019 11:22