Наказ від 15.04.2019 №10 Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Вівторок, 16 Квітень, 2019

 alt

УКРАЇНА

ІРШАВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

15.04. 2019                                              Іршава                                             № 10

 

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

 

Відповідно до статей 5, 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Закону України від 10 грудня 2015 року ,,Про державну службу” та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 ,,Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 815 НАКАЗУЮ:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку, торгівлі управління економічного розвитку, торгівлі та агропромислового розвитку райдержадміністрації.

2. Затвердити умови конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку, торгівлі управління економічного розвитку, торгівлі та агропромислового розвитку райдержадміністрації (додаються).

3. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації (Кудрей О.І.) забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному веб-сайті Іршавської райдержадміністрації та надіслати на електронну адресу Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Керівник апарату державної адміністрації                        О. КОЗЕНЮК

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office konkurs_dodatok.doc52 КБ

Остання зміна сторінки: 16-04-2019 14:43