Наказ від 03.05.2019 №15 Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

Тип документа: 
Дата прийняття / оприлюднення: 
Вівторок, 7 Травень, 2019

 alt

УКРАЇНА

ІРШАВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

03.05. 2019                                               Іршава                                             № 15

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

 

Відповідно до статей 5, 6 і 39 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, Закону України від 10 грудня 2015 року ,,Про державну службу” та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 ,,Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 815 НАКАЗУЮ:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – начальника відділу підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій управління економічного розвитку, торгівлі та агропромислового розвитку райдержадміністрації.

2. Затвердити умови конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” - начальника відділу підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій управління економічного розвитку, торгівлі та агропромислового розвитку райдержадміністрації (додаються).

3. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації (Кудрей О.І.) забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному веб-сайті Іршавської райдержадміністрації та надіслати на електронну адресу Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Керівник апарату

державної адміністрації                                                     О. КОЗЕНЮК

ДолученняРозмір
Іконка документу Microsoft Office dod_15_nakaz.doc56 КБ

Остання зміна сторінки: 07-05-2019 09:07